#naFalach

Nie zwalniamy tempa i ogłaszamy kolejne festiwale nad wybrzeżami poznańskich jezior. #naFalach rozpocznie się od wyjątkowego, podwójnego koncertu Natalii Przybysz i Igo! Ale to nie koniec niespodzianek... 

Białe tło. Na nim grafika przypomina tarczę herbu, która jest wypełniona zielono-żółtymi plamami. Na wierzchu czarne napisy z tytułem festiwalu i nazwiskami występujących osób. Nazwiska są wypisane jeden pod drugim. Po lewej stronie czarna gwiazdka a pod spodem loga sponsorów wydazenia. - grafika artykułu
#naFalach

Już jutro 14 czerwca nad Maltą rozpocznie się festiwal muzyczny #naFalach. Jest to wyjątkowa okazja, ponieważ jednocześnie nastąpi otwarcie Pucharu Świata w Wioślarstwie. Właśnie dlatego pierwszy koncert odbędzie się nad Maltą na Polanie Hancerza.  

Wyjątkowi goście  

Pierwszą z występujących będzie Natalia Przybysz - znana artystka, która po pięcioletniej przerwie powróci na maltańską scenę. Od 2019 roku wydała trzy albumy, a w zeszłą jesień ukazała się jej nowa płyta "Tan". Jesteśmy pewni, że wraz z publicznością nadaje na tych samych falach.  

Z kolei swój debiut na festiwalu będzie miał drugi artysta - Igo. Chociaż znamy go z takich formacji, jak "Męskie Granie", "Bass Astral x Igo", czy "Clock Machine", to tym razem wystąpi solo ze swoim albumem "Igo".  

To nie wszystko  

Czerwcowy koncert, to tylko początek rejsu. Reszta festiwalu odbędzie się już nad Strzeszynkiem. W sumie w lipcu i w sierpniu odbędą się jeszcze cztery koncerty, które pomogą nam popłynąć z letnią falą.  

Na scenie pojawią się jeszcze: 

12 lipca - Mitch&Mitch - W jego skład wchodzą fantastyczni muzycy polskiej sceny alternatywnej oraz jazzowej. Zespół współpracował z wieloma znakomitymi polskimi artystami jak m.in. Zbigniew Wodecki, a także z muzykami z całego świata takimi jak Felix Kubin czy Igor Krutogolov. 

13 lipca - Micromusic - Co ich wyróżnia? Zdecydowanie melancholijne teksty i nieszablonowe aranżacje, za co otrzymali Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka. 

16 sierpnia - Margaret - W 2014 roku wydała swoją pierwszą płytę, która uzyskała status platynowej. Do tej pory ma na swoim koncie już sześć albumów studyjnych. Od 2020 jest właścicielką własnej wytwórni płytowej! 

17 sierpnia - Organek - Pierwszy singel promujący płytę zatytułowany "Mississippi w ogniu" uplasował się na 1. miejscu Lista przebojów Programu Trzeciego.  

Bilety?  

#naFalach to ważny festiwal, który nie tylko oferuje świetną zabawę nad wybrzeżem Strzeszynka, ale oferuje to zupełnie za darmo! Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy, nie potrzebujesz żadnych biletów.  

Przyjdź, baw się i nie zapomnij kąpielówek!