Noc w Palmiarni Poznańskiej

Przygotuj się na nocną podróż na Hawaje, Tahiti i Rapa Nui. Poczuj się jak na tropikalnej wyspie, gdzie jedynym źródłem światła jest latarka. Możesz tego wszystkiego doświadczyć w Palmiarni Poznańskiej, która 12 lipca organizuje nocne zwiedzanie pawilonów.  

Kolorowa grafika, która zawiera w sobie egzotyczne kwiaty i pełnię księżyca. Na środku czarny kwadrat z nazwą wydarzenia i informacjami, które znajdują się w tekście artykułu. - grafika artykułu
Noc w Palmiarni Poznańskiej

Oprócz zwiedzania Palmiarni na nocnych gości będą czekać tradycyjne pokazy tańca i spektakl "Avei Varu - tańce polinezyjskie". To dobra okazja, żeby przekonać się, że taniec ma dużo większe znaczenie dla plemion, niż jest to pokazywane w telewizji. 

W czasie nocnego zwiedzania odbędą się trzy speklatkle o godzinie:  

  • 20:45 
  • 21:30 
  • 22:15.  

Gwarantujemy, że zachwycą Was różnorodne, kolorowe, tradycyjne stroje oraz tańce ze znanych wysp, które mieszczą się na Pacyfiku. Pawilony Palmiarni wypełni szybki i wolny rytm w towarzystwie ukulele i bębnów. Muzyka obudzi wszystkie emocje i porwie do wspólnego tańca. Warto zabrać ze sobą latarkę, żeby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji. 

Godziny otwarcia 

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy (ostatnie możliwe wejście o godz. 1:00). Kasa czynna będzie do 1.00.

W godzinach od 5.00 do 22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ulicy Matejki. 

Bilety

Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni:
12 zł - ulgowy 
16 zł - normalny

Bilety można zakupić online na stronie tobilet.pl lub w dniu wydarzenia w kasie Palmiarni.

Uwaga! Liczba zwiedzających jednocześnie Palmiarnię jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Wejście zwiedzających do obiektu może być czasowo wstrzymywane, a kolejni goście będą sukcesywnie wpuszczani do budynku.