Targi PupiLove

Już w najbliższą niedzielę 30 czerwca w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja wydarzenia PupiLove Targi! To jedyne takie Targi, podczas których najważniejszym klientem są psy, koty i inni domowi przyjaciele. Można, a nawet trzeba przyjść ze swoim pupilem. Może wybierze sobie nową zabawkę lub smakowite kąski?

Niebieskie tło. Na nim biały pies, który pokazuje język i ma na szyi przewiązaną kolorową chustę. Obok psa niebieskie kółko z napisem "PupiLove Targi". Pod spodem komiksowy napis "30 czerwca Poznań". - grafika artykułu
Już w niedzielę odbędą się PupiLove Targi.

PupiLove targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników psów i kotów. Podczas targów można spotkać się z wieloma małymi producentami, którzy swoją działalność poświęcili czworonogom. Na stoiskach będą czekać kolorowe obroże, chusty, smycze i szelki. Wystawcy oferują szeroki wybór zabawek, które przetrwają nawet najbardziej zgryźliwe psiaki, a właściciele wybrednych kotów na pewno znajdą pyszną karmę, w której zakocha się niejeden mruczek.  

Duża szansa dla małych 

Wszyscy wystawcy starają się, aby ich produkty były wytwarzane w trosce o największa jakość. Wiele akcesoriów dla zwierząt są wykonywane ręcznie, od serca. Tych rzeczy nie można znaleźć w zwykłym sklepie zoologicznym, dlatego warto przekonać się, jak rozwinięty jest rynek dla zwierzaków.  

Dodatkowym autem targów jest to, że każdą rzecz można obejrzeć, dotkąć i przymierzyć. Wystawcy chętnie służą radami nie tylko w kwestii dopasowywania szelek i obroży, ale także w kwestii dobrania odpowiedniej karmy dla pupila.  

Kiedy i gdzie? 

Impreza odbędzie się 30 czerwca (niedziela) w galerii King Cross Marcelin (ul. Bukowska 156). Na parterze galerii będą rozstawione stoiska wystawców. Wydarzenie potrwa od godziny 11.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny, a czworonogi mile widziane. Warto jednak pamiętać, żeby zapewnić bezpieczeństwo zarówno osobistych zwierzaków, jak i innych futrzaków i gości galerii.

Zachęcamy do obserowania wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawiają się szczegółowe informacje na temat wystawców.