Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - webinary online

Zachęcamy się do zapoznania z agendą w ramach tegorocznego wydarzenia.

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - webinary online - grafika artykułu
Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - webinary online

TERMIN: 7-10.11.2023

Po naszym intensywnym 3-dniowym wydarzeniu stacjonarnym, które odbyło się w październiku, już w przyszłym tygodniu w listopadzie zapraszamy na kolejne spotkania, tym razem online.

Podczas 4 dni trwania wydarzenia, w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Nie zabraknie również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań, zwłaszcza w aspekcie dynamicznego rozwoju technologii. Przedstawione zostaną także praktyczne i skuteczne narzędzia marketingowe, niezbędne w prowadzeniu każdego biznesu oraz promowaniu marki.

Nasi eksperci pomogą zrozumieć specyfikę mediów społecznościowych, różnic, ich roli i wpływu w erze Web 2.0. oraz podpowiedzą jak efektywnie wykorzystać potencjał wielu platform w mediach społecznościowych.
Pokażą również dobre i złe praktyki w marketingu digitalowym opartym na budowaniu relacji w mediach społecznościowych oraz innych kanałach internetowych, także jako element wystąpień publicznych.
Pośród tematów pojawią się również zagadnienia poświęcone aspektom prawnym, zwłaszcza te, dotyczące działalności influencerów oraz wskazówki jak skutecznie rozpocząć działania na rynkach zagranicznych.

Przedstawiamy cały "Rozkład jazdy" w pigułce na spotkania online, które startują już 7 listopada - zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem oraz do udziału w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których - mamy nadzieję każdy znajdzie coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

AGENDA WYDARZENIA > Program

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE - OBOWIĄZUJE REJESTRACJA

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

#poznanwspiera

***

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat tegorocznego wydarzenia.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!