a

Festiwal Rozwoju Osobistego dla  Kobiet PROGRESSteron - to nie tylko najstarsze, organizowane już po raz 32, ale także największe  tego typu wydarzenie w Polsce. W ramach jesiennej edycji organizowanej w Poznaniu, Warszawie i Trójmieście odbędzie się  ponad 180 warsztatów i wykładów dla  kobiet zainteresowanych swoim rozwojem.

Jesienny PROGRESSteron 2015 to warsztaty i wykłady z wielu dziedzin takich jak: Poznaj siebie, Komunikacja przyszłości, Miłość w XXI wieku, Mogę więcej, Niezbędnik kobiety przedsiębiorczej, Slow&flow, Ja w cyfrowym świecie, Ciało i seks, Kobiety dla lepszego świata, Wolne dzieci - szczęśliwi rodzice, DIY i szereg imprez towarzyszących.

Poznański PROGRESSteron odbędzie się w dniach 16 -18 października  w Nobel Tower  oraz 23 - 25 października w pracowni MOC POZNANIA. W ramach poznańskiej edycji PROGRESSteronu odbędzie się ponad 50 warsztatów i wykładów, a oferta przygotowana została dla ponad 700 uczestniczek. Festiwal PROGRESSteron to zajęcia na najwyższym poziomie prowadzone przez znanych trenerów, psychologów i terapeutów oraz przez ludzi ze świata kultury i sztuki.  Ponadto w ramach festiwalu odbędą się liczne pokazy i warsztaty.

Program Festiwalu.

Plakat