Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Kasia Kowalska - Koncert Jubileuszowy 25 lat

2019-02-19 ( wtorek )
19:00
Aula UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), ul. Henryka Wieniawskiego 1

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Po pierwsze artystka obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają od 10 lat! Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Co może przynieść nowy dzień", "Antidotum", "A to co mam", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty.
Płytę promuje autorska piosenka Kasi "Alannah (tak niewiele chcę)", którą można już usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce.

Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, "Gemini" minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. 

Kasia Kowalska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już 23 lata.

Bilety w cenach 50, 70, 80, 100 i 120 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT, akt.sw

Bilety dostępne w:

Baner