Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Babi Targ - wietrzenie szaf

2019-05-26 ( niedziela )
12:00-16:00
Hala 2 (MP2), Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), ul. Głogowska 14, Poznań

Czas przewietrzyć szafę przed wakacjami!

Majowa - ostatnia przed wakacjami - edycja Babiego Targu w Poznaniu.

Impreza odbędzie się w Dzień Matki, więc będzie jej towarzyszyć strefa Mami Babi Targ, w której można wymieniać się ciuszkami i akcesoriami dziecięcymi oraz ciążowymi.

Już od dwunastu lat mieszkanki i mieszkańcy stolicy Wielkopolski regularnie wietrzą swoje szafy dając tym samym drugie życie swoim ubraniom.

Sprzedaż biletów na majową edycję imprezy rozpocznie się 23 kwietnia, ok. godz. 12.00.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

BABI TARG

Pierwszy BABI TARG odbył się w klubokawiarni Meskal w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz imprezy gromadzą kilkaset osób i są organizowane regularnie w Poznaniu, Gdańsku i Bydgoszczy, oraz wielu innych miastach Polski. Do tej pory odbyło się blisko 100 edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty - jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy - ogólnopolska akcja ! wymiany c iuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie i zgromadziła kilkanaście tysięcy uczestniczek i uczestników!

Organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ - m.in. w ramach Targów Happy Baby na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Festiwalu Sztuka Szuka Malucha!

Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

Bilety w cenach:

  • 35 zł - dla wystawcy
  • 5 zł - tla pomocnika

_
opr.LT

Bilety dostępne w: