Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Podejmowanie decyzji dzięki danym i platformie analitycznej IBM Watson. Szkolenie online

2021-03-17 ( środa )
17:30-19:00
webinar online

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym warsztacie zorganizowanym we współpracy z IBM Polska. Szkolenie odbędzie się 17 marca, w godzinach 17.30-19.30.

Obecnie wytwarzane są olbrzymie ilości danych, w których drzemie ogromna ilość informacji będącej istotnym elementem budowy przewagi konkurencyjnej. Jak "wyciągnąć" i wykorzystać te informacje do skutecznego podejmowania decyzji? Sam fakt posiadania danych niewiele nam pomoże jednak stosując właściwą architekturę informacji i narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję możemy stworzyć środowisko ułatwiające podejmowanie trafnych decyzji bazując na dostępnych danych. Zarządzanie cyklem życia danych, cyklem życia AI jest jednym z zadań platformy Data Science. Zintegrowane narzędzia pozwalające przetwarzać dane w każdej fazie procesu, począwszy od ich gromadzenia po wdrożenie modeli/analiz w organizacji pozwalają na korzystanie z potencjału dany w większym stopniu niż to było możliwe do niedawna. Powyższe zagadnienia będą zaprezentowane na najbliższym spotkaniu, gdzie zademonstrujemy platformę IBM Watson Analytics wraz z praktycznymi zastosowaniami. Watson Studio, AutoAI, OpenScale, CloudPak4Data, NLP, Watson Discovery czy Watson Assistant to tylko kilka z wielu zagadnień, które będą omawiane podczas spotkania. AI także pomaga w budowaniu rozwiązań AI.

Zapisy: plusjeden@um.poznan.pl

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Cisco Webex. Link pozwalający dołączyć do sesji zostanie Państwu przesłany dzień przed szkoleniem.