Imprezy urodzinowe dla dzieci na planie Dodaj obiekt - Imprezy urodzinowe dla dzieci

Urodzinki z Labokids

Opis

Urodzinki z Labokids  - ten dzień będzie wyjątkowy dla Twojego Dziecka! Teraz wśród propozycji niepowtarzalne scenariusze urodzin, które zachwycą wszystkie dzieci. Mnóstwo zabawy, w której ukryta jest nauka.


Scenariusze urodzin:


1. Balonowe Party! Czy wiesz, że balon powstał praktycznie przez przypadek, jako efekt uboczny eksperymentów i prób wynalezienia nowego tworzywa na dętki.? Czy wiesz, że wynalazł go inżynier chemii, Neil Tillotson? Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także napompują balony w niecodzienny sposób oraz nauczą się skręcać różne zwierzątka i inne kształty. Po urodzinach każdy wróci do domu z pamiątkowymi balonami!


2. Spotkanie z owadami - to niesamowite spotkanie z ciekawymi, egzotycznymi owadami - jubilat i jego goście zapamiętają je na długo. Dzieci poznają zwyczaje tych niesamowitych zwierząt, będą mogły zaobserwować ich zachowanie i wziąć je na ręce,  a także zrobić swoje własne terrarium, które zabiorą do domu na pamiątkę.


3. Spotkanie z magiczną chemią - to niezwykła przygoda w świecie chemii. Podczas przyjęcia dzieci wykonają niesamowite doświadczenia, m.in. sprawią, że zniknie woda, wywołają Dżina z butelki czy rozpalą ogień bez zapałek.


4. Kreatywne urodzinki z igłą i nitką -  czy wiesz, że pierwsze igły do szycia powstały około 16 tys. lat temu? Czy wiesz, że Leonardo da Vinci i Napoleon Bonaparte przyczynili się do rozwoju produkcji igieł? W zabawie zawsze ukryta jest nauka. Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także uruchomią fantazję i stworzą z różnych materiałów własne, niepowtarzalne breloczki. Po urodzinach każdy wróci do domu z własnoręcznie zrobioną rzeczą! Dzieciaki to uwielbiają!


5. Pachnący świat mydełek - w trakcie imprezy dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o mydle, a następnie stworzą własne, niepowtarzalne, pachnące mydło w wybranym przez siebie kształcie. Będzie to swoiste laboratorium, w którym uczestnicy mieszać będą kolory, zapachy i inne dodatki. Na koniec zapakują mydełka i zabiorą je do domu.


Przyjęcia urodzinowe Labokids organizuje w domu/w lokalu klienta w cenie 350 zł/10 os. Szczegóły i plan imprezy ustalane są indywidualnie z Rodzicami. Gosia tel. 503038500 www.labokids.pl

Wróć do listy