Woda do picia? Tylko z kranu!

Tańcem i zabawą w... kroplach wody Aquanet zaskoczył poznaniaków na ulicy Półwiejskiej. Ten radosny flash mob odbył się 4 lipca i miał popularyzować wśród mieszkańców stolicy Wielkopolski picie wody z kranu zamiast butelkowanej i był jedną z akcji towarzyszących obchodom 150-lecia poznańskich wodociągów.

UMP 2015
UMP 2015

- Będzie to wyjątkowy "mix" promocji picia wody z kranu z elementami rozrywkowymi - zachęcała tajemniczo Maja Zygmanowska z Aquanetu. I rzeczywiście był! Przechodnie w kroplach wody bawili się doskonale, pogoda dopisała, można tylko żałować, że podobne zabawy nie odbywają się częściej.
Przechodnie dostawali do picia wodę z sokiem, mogli przysiąść na chwilę w kawiarence, posłuchać dobrej muzyki, no i popatrzeć na tańczących.
Natomiast od poniedziałku, 6 lipca, na placu Wolności w Poznaniu będzie można obejrzeć wystawę pt "Od poznańskich wodociągów i kanalizacji do Aquanetu". Wystawa w atrakcyjny sposób zaprezentuje najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia z historii rozwoju infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej na terenie Poznania. Plansze wystawy zostały przygotowane w formie fotoplastikonów, co umożliwia oglądanie ich w 3D. Przedstawiamy na nich przede wszystkim historię od 1865 roku, jednak będzie można także dowiedzieć się o tym, co było wcześniej.
Wystawę będzie można oglądać do 24 lipca.

Aquanet