8 medali poznańskich zapaśników

Udanie zakończył się w miniony weekend wyjazd zawodników z Piątkowa na zawody do Swarzędza. W turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz startowało 20 zapaśników z KS Sobieski Poznań którzy wywalczyli II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

. - grafika artykułu

Indywidulanie miejsca na podium zdobyli:

Złote medale: Oliwer Nowicki (kat. 40 kg - kat. wiekowa mini zapasy), Kuba Klepacki (kat. 35 kg - kat. wiekowa mini zapasy).

Srebrne medale wywalczyli: Dominik Waśkowicz (kat. 65 Kg - kat wiekowa junior), Bartosz Mrowiński (kat. 65 kg - kat wiekowa kadet).

Brązowe medale zdobyli: Adam Grandke (52 kg), Jan Niedzielski (57 kg), Hubert Wysoczańki (41 kg), Michał Wojciechowski (35 kg).

Wszyscy zapaśnicy ćwiczą w ramach Młodzieżowego Centrum Sportu w Zapasach Szkolenie wspiera Miasto Poznań.