Drzwi Otwarte AWF Poznań

14 kwietnia o godz. 11 odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Slackline, czyli chodzenie i triki na linie, warsztaty fizjoterapeutyczne, warsztaty tańca, dietetyczne, badanie składu ciała i jego wydolności m.in. w laboratorium badającym kadrowiczów Polski, czy gra terenowa - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na kandydatów na studia. Wizyta w AWF zakończy się dla kogoś wygraniem skoku ze spadochronem.

Drzwi otwarte AWF 2018
Drzwi otwarte AWF 2018

Część oficjalna Drzwi Otwartych - czyli informacje o kierunkach studiów oraz pokaz filmu o uczelni odbędzie się o godz. 11 w auli w budynku głównym AWF na terenie kampusu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39. W tej części będzie też można zobaczyć krótkie pokazy kalisteniki, trików koszykarskich czy fragmenty najnowszego spektaklu Kompanii Tańca AWF (studentów kierunku Taniec w kulturze fizycznej).

Później uczestnicy będą mogli poznać uczelnię od strony praktycznej, czyli wziąć udział w krótkich warsztatach i zajęciach sportowych, naukowych, tanecznych i innych. W załączniku dostępny jest szczegółowy program.

W budynku dydaktycznym będzie też czynne Biuro Rekrutacji oraz stoiska, przy których będzie można porozmawiać z przedstawicielami kierunków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem na kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja, Taniec w kulturze fizycznej, Animacja osób 50+ oraz Neurobiologia.

Załączniki