grafika z logotypem Biuletynu Miejskiego

Biuletyn Miejski

Od 18 do 29 maja po raz dwunasty odbywać się będą Poznańskie Dni Rodziny. Na konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie obecna była m.in. radna Maria Lisiecka-Pawełczak, przewodnicząca Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.

Czytaj artykuł

Przyznano nagrody i wyróżnienia w pierwszej edycji konkursu Poznańska Nagroda Fotograficzna organizowanego przez Wydawnictwo Miejskie Posnania - miejską instytucję kultury. Podczas uroczystości Radę Miasta Poznania reprezentował Grzegorz Jura - przewodniczący Komisji Kultury i Nauki.

Czytaj artykuł

Poznań - jako pierwsze miasto w Polsce - rusza z nowym programem bezpłatnych usług dla osób z niepełnosprawnościami. Program "Poznań mobil_N" będzie realizowany pilotażowo - na razie do końca roku.

Czytaj artykuł

Zakończyło się III Forum Poznańskiego Sportu, podczas którego m.in. wręczono tytuły Superseniora Poznańskiego Sportu. Wśród 14 laureatów znalazło się dwóch byłych radnych Miasta Poznania - Stefan Antkowiak i Zdzisław Nowak.

Czytaj artykuł

Radny Andrzej Rataj wystosował interpelację w sprawie wprowadzania udogodnień dla mieszkańców wyższych pięter budynków mieszkalnych wielorodzinnych bez windy.

Czytaj artykuł

Radna Halina Owsianna wystosowała interpelację w sprawie czystości na ulicach, skwerach i przystankach. Interpelację zatytułowała "Miasto ja nigdy brudne".

Czytaj artykuł

Radny Andrzej Rataj interpeluje w sprawie stojaków na ogłoszenia i plakaty wyborcze. Takie obiekty jego zdaniem są szpecą miejską przestrzeń.

Czytaj artykuł
Strona 1 2 3 4