Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Beata Kozidrak na zdjęciu.

Beata Kozidrak - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-05-05 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Liderka legendarnego Bajmu, charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów łączących pokolenia hitów, gwiazda wielkiego formatu - taką Beatę Kozidrak znają wszyscy. Teraz artystka odsłania zupełnie nową twarz. Piosenkarka zapowiedziała wydanie autobiograficznej książki "Beata. Gorąca krew"  (Wydawnictwo Agora) w lutym, podczas gali Bestsellerów Empiku 2020. Tytuł trafia wreszcie w ręce fanów, którzy od dawna czekali, aby poznać tę fascynującą historię z perspektywy jej głównej bohaterki.

Czytelnicy odkryją opowieść o dziewczynie z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i niezachwianej wierze w siebie, niemal z dnia na dzień zostaje ulubienicą milionów słuchaczy. Książka opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty Kozidrak, zdradza kulisy narodzin największych przebojów - od "Piechotą do lata", przez "Białą armię", po "Upiłam się tobą" - i ich ukryte dotąd znaczenia. Artystka dzieli się również swoimi wspomnieniami z podróży po świecie - od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki. Odsłania także swoją codzienność, do której dostępu nie mieli nawet podążający za nią krok w krok paparazzi.

Książka trafi do fanów w dniu urodzin Beaty Kozidrak, 4 maja. Dzień później artystka weźmie udział w Premierze online Empiku, podczas której zdradzi, co skłoniło ją do napisania autobiografii, a także podzieli się jeszcze większą liczbą anegdot ze swojego pełnego zaskakujących zdarzeń życia. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom, a w trakcie każdej z nich internauci mają możliwość zadawania gościom pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com