Spider-Man: Daleko od domu

Opis

W filmie "Spider-Man: Daleko od domu" Tom Holland powraca jako nasz przyjacielski Spider-Man z sąsiedztwa, który - w wyniku wydarzeń, jakie miały miejsce w "Avengers: Koniec gry" - musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom w świecie, który zmienił się bezpowrotnie. Peter Parker będzie musiał wyjść ze strefy komfortu, zwłaszcza że chwilowo opuszcza nowojorski Queens, a coś, co miało być europejską wycieczką szkolną zamienia się w nieprawdopodobną, pełną przygód wyprawą w nieznane.

Peter Parker wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią swego mentora - Tony'ego Starka/Iron Mana, którego niezwykłe poświęcenie uczyniło możliwym powrót Petera. Dokądkolwiek się uda, wszędzie widzi hołdy składane przez ludzi Iron Manowi, co tylko pogłębia jego rozpacz i poczucie pustki. Nawet jeśli wszyscy upatrują w nim nowego Iron Mana...

Jedynym pocieszeniem jest dla niego Happy Hogan, wielki przyjaciel Tony'ego. "Tony nie zrobiłby tego, co zrobił, gdyby nie miał pewności, że będziesz tu, kiedy jego zabraknie" - powtarza Peterowi Happy Hogan. Ale Happy ma dla Petera jeszcze jedną wiadomość, na którą młody Spider-Man zdecydowanie nie jest gotów: szuka go Nick Fury.

Tyle, że pragnący odpocząć od obowiązków superbohatera Peter unika Nicka, mimo ostrzeżeń Hogana: "Nie igra się z Nickiem Fury!", toteż spokojnie udaje się - wraz z przyjaciółmi - Nedem i MJ - na europejskie wakacje.

materiały dystrybutora

Szukaj opisu