Domowe autonomie samodzielności

Fundacja FIONA i Pracownia Ekonomii Społecznej - ładne rzeczy, zapraszają 19 listopada na spotkanie pn. "Domowe autonomie samodzielności", które dotyczyło będzie samodzielności osób o różnym poziomie sprawności.

. - grafika artykułu
.

(Nie)samodzielność to zjawisko powszechne i postępujące. Organizatorzy zapraszają rodziców i opiekunów oraz osoby wspierające dzieci, młodzież i dorosłych z niepełnosprawnością na spotkanie z praktykami, podczas którego zaprezentowane zostaną doświadczenia oraz omówione domowe eksperymenty zachęcające do samodzielności tych osób.

Spotkanie odbędzie się w formule online, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://tiny.pl/9cj2k

Wypełniony należy przesłać na mail: malgorzata_cieslak@um.poznan.pl

Zgłoszone osoby dostaną bezpośrednio od organizatorów link do spotkania.

Po zakończeniu części dyskusyjnej uczestnicy będą mogli zapoznać się z działalnością i ofertą przedsiębiorstw społecznych zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami: Spółdzielni Socjalnej FURIA oraz marki Klunkry

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej", którego celem jest wzrost znaczenia Ekonomii Społecznej w rozwoju społeczno-gospodarczym Miasta Poznania. Projekt realizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Lider projektu: Fundacja Barka, partner projektu: Miasto Poznań.  

W przypadku pytań, możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 61 878 50 22.

sieci społecznościowe