SPP bezpłatna w soboty
 

Zgodnie z decyzją Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, Miasto nie zamierza zaskarżyć wyroku WSA w sprawie sobotniego naliczania opłat w ramach Strefy Płatnego Parkowania.

Pastorałki w POZnan*KONTAKT
 

Dzisiaj Biuro POZnan*KONTAKT odwiedzili młodzi adepci sztuki teatralnej z Zespołu Szkół nr 4          im. Emilii Waśniowskiej w Poznaniu, znanego też pod nazwą "Łejery".

Infografiki cz. 1. - Procedura wdrożenia pracownika
 

Odbiór odpadów, podatek od nieruchomości, PEKA... to tylko niektóre z ważnych dla mieszkańców spraw, na temat których informacje uzyskasz dzwoniąc pod 61 646 33 44. Dla wielu mieszkańców jesteśmy pierwszym stopniem kontaktu z Urzędem Miasta. Chcemy przybliżyć Wam nasze struktry, zakres działalności i wyznawane przez nas wartości w cyklu infografik.

Szkolimy się
 

Od ostatnich kilku dni nasz biurowy projektor pracuje niemal nieprzerwanie. W Biurze Poznań Kontakt przeprowadzamy serię szkoleń.

Rośniemy!
 

Cieszymy się, że wzrasta zainteresowanie naszymi usługami, a do grona naszych Klientów dołączają nowe instytucje! Aby efektywnie realizować zadania, poszerzyliśmy nasz zespół.

Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna
 

Korzystasz z komunikacji miejskiej? U nas dowiesz się wszystkiego z zakresu działania systemu PEKA. Podpowiemy gdzie i w jaki sposób wyrobić kartę i jak ją później doładować. Wyjaśnimy, czym różni się t-Portomonetka od e-Portmonetki.

1 13 Strona 14