GovTech Inno_Lab Podsumowanie

Podczas podsumowania Programu GovTech inno_lab by Huge Thing pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Gov Tech Polska, w ramach dwóch paneli dyskusyjnych, współtworząc przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk porozmawiamy o:

  • Nowoczesnym samorządzie, który poprzez pracę z innowacjami może być odpowiedzią na wyzwania stojące przed JST w czasach kryzysu. Poruszymy zagadnienia dotyczące wdrażania rozwiązań w ramach Programu m. in. pozwalających oszczędzać energię i optymalizować koszty eksploatacji.
  • Liderach innowacji w JST, o odwadze uczestników Programu Gov Tech inno_lab, testowaniu oraz narzędziach pomagających stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi innowacji.

Do udziału w dyskusji, zaprosiliśmy przedstawicieli PARP, GovTech Polska, JST biorących udział w Programie GovTech inno_lab oraz dostawców technologii. Blok skierowany jest do liderów innowacji w samorządach, administracji centralnej oraz biznesie. Dla tych którzy mają już doświadczenie z wdrażaniem nowego, jak i dla tych, którzy chcę dowiedzieć się, jak stworzyć sprzyjające rozwojowi środowisko innowacji. Jako dostawca usług consultingu innowacyjnego i operator Programu Gov Tech inno_lab, podzielimy się tym, co wypracowaliśmy i co planujemy, w działaniach dla JST i korporacji, pomagając stworzyć organizacje przyszłości. Przełamujemy bariery, odczarowujemy hasło innowacje i "nie da się". Pokazujemy jak w sposób nowoczesny i zwinny wdrażać technologię oraz kształtować środowisko liderów innowacji. W czasie wydarzenia zaprosimy uczestników do akcji mapowania wyzwań w JST oraz przedstawimy autorski podręcznik do pracy dla innowatorów.

Dodatkowo w ramach Speakers Corner pojawią się Liderzy Innowacji - przedstawiciele JST, które w ramach Programu wdrażają technologię do swoich Jednostek.

Będzie okazja posłuchać o wyzwaniach, z którymi zgłosili się do Programu w formule success story, a może dowiemy się również o bezcennych lekcjach wyciągniętych z porażki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej