Osiągnięcia sportowców w kategorii junior i młodzieżowiec 2014

Mateusz Augustyniak

Zawodnik klubu KS Posnania Poznań. Zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w kajakarstwie (K-4 1000 m).

Paulina Biszof

Zawodniczka klubu KS Posnania Poznań. Zajęła trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Europy w czwórce podwójnej w wioślarstwie.

Ariana Borkowska

Zawodniczka klubu Tryton Poznań. Zajęła drugie miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w czwórce podwójnej w wioślarstwie.

Roman Furtak

Zawodnik klubu AZS AWF Poznań. Zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w kajakarstwie (C-2 17,2 km).

Patryk Gluza

Zawodnik klubu AZS AWF Poznań. Zajął drugie miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w kajakarstwie (C-1 17,2 km) oraz trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów (C-1 17,2 km).

Dąbrówka Graczyk

Zawodniczka klubu OŚ AZS Poznań. Zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w taekwondo olimpijskim w kategorii 59 kilogramów.

Katarzyna Kędziora

Zawodniczka klubu OŚ AZS Poznań. Zajęła pierwsze miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w szermierce w szabli indywidualnie oraz trzecie w szabli drużynowo.

Małgorzata Król

Michał Kudła

Zawodnik klubu KS Posnania Poznań. Zajął trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w kajakarstwie (C-4 1000 m) oraz trzecie miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (C-1 1000 m).

Adam Marzec

Zawodnik klubu KS Posnania Poznań. Zajął drugie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Europy w dwójce podwójnej w wioślarstwie oraz trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Europy w czwórce podwójnej.

Ewelina Matuła

Zawodniczka klubu KS Posnania Poznań. Zajęła trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Euriopy w czwórce podwójnej w wioślarstwie.

Łukasz Nowak

Zawodnik klubu AZS AWF Poznań. Zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w konkurencji trampolina synchroniczna w akrobatyce.

Remigiusz Olszewski

Zawodnik klubu OŚ AZS Poznań. Zajął trzecie miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce (sztafeta 4x100 m).

Tomasz Rachwał

Zawodnik klubu KS Posnania Poznań. Zajął trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Europy w czwórce podwójnej w wioślarstwie.

Mikołaj Szaferski

Zawodnik klubu OŚ AZS Poznań. Zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w taekwondo olimpijskim w kategorii 68 kilogramów.

Vincent Słomiński

Zawodnik klubu KS Stomil Poznań. Zajął pierwsze miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w kajakarstwie (C-2 1000 m), drugie miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (C-2 1000 m) oraz trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów (C-2 500 m).

Patryk Sokół

Zawodnik klubu KS Stomil Poznań. Zajął trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w kajakarstwie (C-4 1000 m).

Bartosz Stabno

Zawodnik klubu KS Posnania Poznań. Zajął drugie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w kajakarstwie (K-4 1000 m).

Patrycja Wyciszkiewicz

Zawodnik klubu SL Olimpia Poznań. Zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w lekkiej atletyce (sztafeta 4x100 m) oraz drugie miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów (bieg 400 m).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej