Klasyfikacja Klubów 2017

1. AZS OŚ Poznań

Klub AZS OŚ Poznań zajął pierwsze miejsce w Poznaniu, a piąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok


2. AZS AWF Poznań

Klub AZS AWF Poznań zajął drugie miejsce w Poznaniu, a szóste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


3. KS Warta Poznań

KS Warta Poznań zajął trzecie miejsce w Poznaniu, a szesnaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


4. KS Posnania Poznań

KS Posnania Poznań zajął czwarte miejsce w Polsce, a siedemnaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


5. KS Sobieski Poznań

KS Sobieski Poznań zajął piąte miejsce w Poznaniu, a czterdzieste drugie w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


6. KKS Lech Poznań

KKS Lech Poznań zajął szóste miejsce w Poznaniu, a pięćdziesiąte ósme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


7. KS Akademia Judo

KS Akademia Judo Poznań zajął siódme miejsce w Poznaniu, a pięćdziesiąte dziewiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


8. WKS Grunwald Poznań

WKS Grunwald Poznań zajął ósme miejsce w Poznaniu, a sto osiemnaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


9. KS Energetyk Poznań

Klub KS Energetyk Poznań zajął dziewiąte miejsce w Poznaniu, a sto dwudzieste trzecie w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok.


10. SL Olimpia Poznań

Klub SL Olimpia Poznań zajął dziesiąte miejsce w Poznaniu, a sto siedemdziesiąte siódme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej