Klasyfikacja Klubów 2016

1. AZS OŚ Poznań

Klub AZS OŚ Poznań zajął pierwsze miejsce w Poznaniu, a piąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


2. AZS AWF Poznań

Klub AZS AWF Poznań zajął drugie miejsce w Poznaniu, a szóste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


3. KS Warta Poznań

KS Warta Poznań zajął trzecie miejsce w Poznaniu, a dziesiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


4. KS Posnania Poznań

KS Posnania Poznań zajął czwarte miejsce w Polsce, a dwudzieste siódme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


5. KS Sobieski Poznań

KS Sobieski Poznań zajął piąte miejsce w Poznaniu, a trzydzieste dziewiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


6. KKS Lech Poznań

KKS Lech Poznań zajął szóste miejsce w Poznaniu, a sześćdziesiąte drugie w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


7. SL Olimpia Poznań

Klub SL Olimpia Poznań zajął siódme miejsce w Poznaniu, a dziewięcdziesiąte szóste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


8. WKS Grunwald Poznań

WKS Grunwald Poznań zajął ósme miejsce w Poznaniu, a sto pięcdziesiąte piąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


9. KS Energetyk Poznań

Klub KS Energetyk Poznań zajął dziewiąte miejsce w Poznaniu, a sto sześćdziesiąte pierwsze w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.


10. MUKS Poznań

MUKS Poznań zajął dziesiąte miejsce w Poznaniu, a sto sześćdziesiąte trzecie w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2015 rok.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej