Klasyfikacja Klubów 2015

1. AZS OŚ Poznań

Klub AZS OŚ Poznań zajął pierwsze miejsce w Poznaniu, a piąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


2. AZS AWF Poznań

Klub AZS AWF Poznań zajął drugie miejsce w Poznaniu, a siódme w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


3. KS Posnania Poznań

KS Posnania Poznań zajął trzecie miejsce w Poznaniu, a dziewiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


4. KS Warta Poznań

KS Warta Poznań zajął czwarte miejsce w Poznaniu, a jedenaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


5. KS Sobieski Poznań

KS Sobieski Poznań zajął piąte miejsce w Poznaniu, a trzydzieste dziewiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


6. WKS Grunwald Poznań

WKS Grunwald Poznań zajął szóste miejsce w Poznaniu, a czterdzieste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


7. SL Olimpia Poznań

Klub SL Olimpia Poznań zajął siódme miejsce w Poznaniu, a osiemdziesiąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


8. KKS Lech Poznań S.A.

KKS Lech Poznań zajął ósme miejsce w Poznaniu, a sto piąte w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


9. KS Energetyk Poznań

KS Energetyk Poznań zajął dziewiąte miejsce w Poznaniu, a sto czternaste w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.


10. KW-04 Poznań

Klub KW-04 Poznań zajął dziesiąte miejsce w Poznaniu, a dwieście dziewiąte miejsce w Polsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2014 rok.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej