Bezpłatne szkolenie: ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć małą firmę

Polska Fundacja Przedsiębiorczości - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Urząd Miasta Poznania zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć małą firmę".

.
Bezpłatne szkolenie: ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć małą firmę

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy związanej z procedurą rejestracji działalności gospodarczej oraz z zakresu podatków obowiązujących przedsiębiorcę na podstawie przepisów podatkowych i przykładów z życia gospodarczego. Szkolenie skierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub niedawno rozpoczęły działalność gospodarczą i chcą zdobyć niezbędną wiedzę podatkową aby podjąć prawidłowe decyzje pozwalające bezpiecznie stać się świadomym przedsiębiorcą. Podczas szkolenia uczestnicy:

- nabędą umiejętność przygotowania dokumentów dotyczących rejestracji działalności gospodarczej na podstawie części warsztatowej szkolenia

- zdobędą fundamentalną wiedzę w zakresie podstawowych podatków obowiązujących przedsiębiorcę

- wypracują na bazie szkolenia oraz materiałów szkielet i ramy funkcjonowania własnej firmy.

Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu - zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Termin: 18 kwietnia 2019 r., godz. 09:00 - 16:00

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter)

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek - praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z Ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie. Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości LINK. W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską tel.: (91) 312 92 22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl

Zapraszamy serdecznie!

Załączniki