Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe.

Urząd Miasta Poznania i Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatny warsztat pt. "Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe".

Jak rozwinąć biznes globalnie?
Jak rozwinąć biznes globalnie?

Termin: 25 września 2019 r. godz: 11:00 - 14:00

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406 sala A (parter)

Jeśli rozważasz sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, koniecznie przyjdź i sprawdź jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc.

Podczas warsztatów zaprezentujemy bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże twojej firmie w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych;
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów;
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Warsztaty poprowadzi: Karolina Maj

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Indywidualne konsultacje eksportowe

Zapraszamy także do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki. Skorzystanie z konsultacji wymaga od przedsiębiorcy wcześniejszej rejestracji online na stronie projektu i jest całkowicie bezpłatne.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.

Zapraszamy serdecznie!

Załączniki