Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google

Urząd Miasta Poznania i Google Internetowe Rewolucje w Eksporcie zapraszają na bezpłatny warsztat pt. Jak sprzedawać za granicę przez internet  - z małą pomocą od Google.

. - grafika artykułu
Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google

Termin: 23 stycznia 2020 r. godz: 11:00 - 13:00

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406 sala A (parter)

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowane, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego przedsiębiorcy rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy. Udział w szkoleniu pozwoli jego uczestnikom odpowiedzieć na pytania:

  • Czy moja firma jest gotowa do ekspansji zagranicznej?
  • W jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych?
  • Jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach?
  • O czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?

W czasie szkolenia z bliska i na praktycznych przykładach zostanie pokazane wykorzystanie:

  • Market Finder, czyli narzędzie wspierające eksporterów w planowaniu i realizacji ekspansji zagranicznej,
  • Często używane przez marketerów narzędzia takie jak Google Trends czy Google Analytics, ale tym razem w zastosowaniach pomocnych eksporterom lub firmom planującym ekspansję zagraniczną.

Zaprezentowany zostanie specjalny, przygotowany przez prowadzących panel Google Analytics, który każdy może założyć na swoim koncie, po to żeby przyjrzeć się bliżej zwyczajom odwiedzających z zagranicy.

Warsztaty poprowadzi: Karolina Maj

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem:  (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.

Zapraszamy serdecznie!

sieci społecznościowe