Szkolenie #wypromujebiznes vol 1. Google Analytics

Prowadzisz sklep internetowy? A może to Ty w firmie mierzysz efektywność prowadzonych działań? Nauczymy się wspólnie, jak wykorzystać Google Analytics, aby mierzyć sprzedaż z Twojej strony internetowej. Skupimy się na sklepach internetowych, więc jeśli e-commerce to Twoja branża, to szkolenie jest dla Ciebie. A ponieważ nie samym Google Analyticsem człowiek żyje, poznasz także kilka innych, płatnych narzędzi, które ułatwią Ci pracę w dziale marketingu lub w zarządzaniu własnym sklepem.

Szkolenie #wypromujebiznes vol 1. Google Analytics - grafika artykułu
Szkolenie #wypromujebiznes vol 1. Google Analytics

Dla kogo jest szkolenie? Dla osób początkujących, które mają dostęp do Google Analytics, ale nie wiedzą, jak to wykorzystać w swojej pracy w dziale sprzedaży, marketingu lub jako właściciel sklepu lub strony internetowej.

Cena: Szkolenie jest bezpłatne, dzięki współpracy z przestrzenią miejską Plus Jeden :)

Częste pytania:

1. Na jakim poziomie jest szkolenie?

Szkolenie jest dla osób zupełnie początkujących, które nie korzystały z kursów Google Analytics i chcą zyskać silne podstawy.

2. Czy to szkolenie obejmuje wszystkie funkcje Google Analytics?

Nie, to szkolenie skupia się na analizie konwersji i sprzedaży. Oczywiście wspomnimy o innych funkcjach, ale naszym celem jest nauczyć się analizować swoje zyski z kampanii SEM.

3. Czy muszę mieć stronę internetową, żeby wziąć udział?

Nie, możesz skorzystać ze szkolenia, mając w perspektywie pracę w marketingu lub założenie własnej firmy. Google Analytics udostępnia konto demonstracyjne ze statystykami, które ułatwia naukę jego funkcji na konkretnych danych.

4.Czy potrzebny mi komputer?

Nie, szkolenie ma charakter wykładu z czasem na pytania i odpowiedzi. Przedstawione funkcje przećwiczysz w domu :)

5.Korzystam już z Google Analytics, czy przyda mi się to szkolenie?

To zależy jak głęboką analizę przeprowadzasz. Jeśli dotychczas Google Analytics służył Ci wyłącznie do sprawdzania ruchu na stronie, na pewno wiele się nauczysz. A jeśli jesteś wymiataczem, który robi własne raporty w GA - to szkolenie będzie dla Ciebie za proste :)

Termin: 24.10.2019 r., czwartek 17:30 - 19:00 z czasem na pytania i odpowiedzi

Miejsce: W Plus Jeden, ul. Za bramką 1, Poznań

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Źródło.

sieci społecznościowe