Zbliża się czerwcowe forum i targi dla MSP w Warszawie!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na IV Krajowe Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Ogólnopolskie Targi "MSP 2003 - wszystko dla małych i średnich przedsiębiorstw"

Jak już informowaliśmy państwa w maju br., polska agencja rozwoju przedsiębiorczości zaprasza na IV krajowe forum edukacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ogólnopolskie targi "msp 2003 - wszystko dla małych i średnich przedsiębiorstw".
organizatorami imprezy, która odbędzie się w dniach 24-26 czerwca br. w pałacu kultury i nauki w warszawie, są polska agencja rozwoju przedsiębiorczości oraz agpol promocja sp. z o.o.
honorowy patronat na imprezą objął pan premier leszek miller.
program forum i targów będzie podporządkowany trzem podstawowym wyzwaniom stojącym przed niemal każdym małym i średnim przedsiębiorstwem w polsce: finansowaniu małych i średnich firm, obniżeniu kosztów firmy, możliwościom rozwoju firmy.
popularność targów i forum systematycznie rośnie...w ubiegłym roku odwiedziło je ponad tysiąc przedsiębiorców!
tradycyjnie już, podczas otwarcia imprezy zaprezentowana zostanie kolejna edycja "raportu o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w polsce", opracowanego przez parp oraz współpracujących ekspertów.
przedsiębiorcy będą mieli okazję spotkać podczas targów msp przedstawicieli około 50 instytucji finansowych, szkoleniowych czy doradczych.
nowością będzie wyodrębniony ogólnopolski salon franchisingu.
jak co roku udział w forum i towarzyszących mu targach jest bezpłatny !
szczegółowy program jest zamieszczony na stronie parp, podanej poniżej:

sieci społecznościowe