Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Koncert zespołu Sorry Boys

2017-12-08 ( piątek )
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Zespół powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta "Hard Working Classes" ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.

Kolejne wydawnictwo Sorry Boys, "Vulcano", ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. Album ugruntował pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne.

W roku 2016 muzycy zaprezentowali najnowszy album  "Roma", napisany w połowie po polsku i angielsku,  który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii "Album Roku - Muzyka Alternatywna" i przysporzyło wielu nowych fanów.

Sorry Boys intensywnie koncertują grając trasy klubowe i goszcząc na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grupa pojawiła się także na zagranicznych festiwalach - szczególne uznanie zdobyła podczas jednego z najważniejszych festiwali  "The Great Escape" w brytyjskim Brighton. W tym roku Sorry Boys pojawią się na scenie głównej festiwalu Open'er oraz wezmą udział w koncertach Męskiego Grania.

Skład zespołu:

  • Izabela Komoszyńska - śpiew, instrumenty klawiszowe
  • Tomasz Dąbrowski - gitara
  • Piotr Blak - gitara, instrumenty klawiszowe
  • Bartosz Mielczarek - gitara basowa
  • Maciej Gołyźniak - perkusja

Bilety:

43 - pwevents.pl/bilety/sorry-boys-blue-note-poznan/548/109

48 - eBilet, Biletomat, Eventim, Ticketpro, Blue Note, Rock Long Luck, CIM

55 siedzące - https://www.bilety24.pl/koncert/sorry-boys-35977?id=174659

_
opr.LT, akt.sw

Bilety dostępne w: