Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl - Maria Callas. Master Class

2018-01-22 ( poniedziałek )
19:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, ul. Aleksandra Fredry 9, Poznań

Na zaproszenie Agencji GRUV ART z cyklu POZNAŃSKA PREMIERA na BIS:
"MARIA CALLAS. MASTER CLASS" z OCH -TEATRU

Krystyna Janda wraca jako Maria Callas i daje lekcję profesjonalizmu!Dwie przenikające się osobowości, dwa silne charaktery - jedno z najdoskonalszych przeobrażeń KRYSTYNY JANDY!  Niezwykle przejmująca sztuka, która chwyta za serce i wywołuje cały wachlarz emocji.

Reżyseria: Andrzej Domalik

Obsada:

  • Krystyna Janda,
  • Michał Zieliński,
  • Agnieszka Adamczak,
  • Jolanta Wagner,
  • Anna Patrys,
  • Rafał Bartmiński,
  • Mateusz Dębski

Powrót Callas. Po latach, po wielu nowych opracowaniach Jej życia, setkach materiałów zamieszonych przez ostatnie 20 lat, wywiadów i filmów na youtube, po dwóch biograficznych filmach kinowych i kilku telewizyjnych, nowa interpretacja niezwykłego tekstu teatralnego Terrence'a McNally'ego MARIA CALLAS. MASTER CLASS.
I znów reżyseruje Andrzej Domalik, w roli Marii Callas na nowo Krystyna Janda, w nowym ujęciu. To wielokrotnie nagradzany, grany na całym świecie tekst. O miłości do sztuki. Do muzyki. Fascynujący. Dowodzący tezy, że życie bez sztuki nie ma sensu. Że sztuka potrafi  sprawić, że wszystko, nawet codzienność, nabiera bogactwa i wartości. Opowieść o artystce, która z kolei sztuce oddała wszystko. Sztuce, która uczyniła ją szczęśliwą i podziwianą, a jednocześnie - samotną i zawiedzioną życiem. Wielka opowieść o pracy, warsztacie i relacji artysty z publicznością.

Fot. Joanna Maria Kuś

Bilety w cenach 40, 50, 90, 170 i 180 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Fot. Joanna Maria Kuś