Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Aktywne techniki sprzedaży

Aktywne techniki sprzedaży

2021-05-18 ( wtorek ) – 2021-05-20 ( czwartek )
09:00-12:00
Internet

Stowarzyszenie Absolwenci na walizkach i Miasto Poznań zapraszają na bezpłatne szkolenie online "Aktywne techniki sprzedaży", które trwa 3 dni.

Zapisz się na dowolne dni szkolenia:

  • 18 maja w godz. 9-12
  • 19 maja w godz. 9-12
  • 20 maja w godz. 9-12

Dokładny program i rejestracja: https://eventon.click/wydarzenie/aktywne-techniki-sprzedazy/

Szkolenie "Aktywne techniki sprzedaży" pozwoli ci właściwie używać języka twojej marki. Dzięki warsztatowi zyskasz wiedzę, narzędzia oraz techniki komunikacyjne dopasowane do realnych potrzeb kupujących. Nastawisz się na merytorykę i doradztwo, rozwiązywanie problemów klientów i budowanie lojalności.

Podczas warsztatu dowiesz się wielu ciekawostek z pogranicza psychologii i socjologii, dowiesz się jak "tykają" klienci. Uzbroisz się w szereg narzędzi, które pozwolą dopasować się do różnych typów klienta. Przydadzą się one w narracji sprzedażowej, bieżącej komunikacji z klientem, wymianie e-maili, rozmowach przez telefon, chat czy w social mediach. Dzięki szkoleniu poznasz wyróżniki marki i zaprojektujesz skuteczną komunikację z klientem, co pozytywnie wpłynie na ich satysfakcję i twój sukces sprzedażowy.

Dodatkowo, każdy uczestnik w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego dnia szkoleniowego ma prawo do konsultacji z trenerem w formie mailowej.

Trenerka: Dominika Maciejak

Dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów offline i online oraz treningów on-the-job, dotyczących: sprzedaży, obsługi klienta, omnichannel, zarządzania personelem, customer experience, strategii.

W codziennej pracy wspiera zespoły sprzedażowe, przedsiębiorców i startupy. Prowadzi działania strategiczne nakierowane na poprawę funkcjonowania firm. Moderuje procesy projektowania nowych usług i modeli biznesowych, tworzy standardy obsługi klienta.

Posiada 20-letnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży w różnych branżach -turystycznej, informatycznej, nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, oraz w branży szkoleniowej.

Ostatnio zafascynowana tematyką design thinking i service designu, ukończyła Projektowanie Usług na Uniwersytecie SWPS.

Szkoli po polsku, angielsku i hiszpańsku.

-

W szkoleniu mogą wziąć udział (trzeba spełnić przynajmniej jedno kryterium):

- osoby prowadzące swoją firmę w Poznaniu (dowolna forma prawna),

- pracownicy firm z Poznania mieszkający w Poznaniu (dowolna forma zatrudnienia).

Szkolenie jest finansowane przez Miasto Poznań.

Zobacz eventon.click/wydarzenie/aktywne-techniki-sprzedazy/