UWAGA! Przedłużony termin składania zgłoszeń na II Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych do 9 lipca 2010 r.

Informujemy, że w dalszym ciągu przyjmujemy zgłoszenia organizacji pozarządowych na II Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych m. in. nadal możliwe jest uzyskanie stoiska wystawowego - pozostało kilkanaście miejsc.

Logo - grafika artykułu
Logo

Celem Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych - podobnie jak to miało miejsce przed rokiem - jest zwrócenie uwagi mieszkańców Poznania oraz przybliżenie działalności lokalnych organizacji pozarządowych, a także ukazanie współpracy Miasta Poznania z podmiotami III sektora.
Impreza odbędzie się 11 września 2010 roku na placu Wolności.

Zainteresowane organizacje będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności na stoisku wystawowym (udostępniane bezpłatnie), scenie oraz wolnej przestrzeni na placu Wolności.
Jednocześnie informujemy, iż planowane jest poprzedzenie imprezy "Tygodniem Organizacji Pozarządowych". W jego ramach, organizacje mogą przygotować różnego rodzaju przedsięwzięcia np. "drzwi otwarte", koncerty, warsztaty, dyskusje i debaty.
Zgłoszenia organizacji przyjmowane są w formie papierowego Formularza Zgłoszeniowego, który można składać w sekretariacie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych przy ulicy Mielżyńskiego 23 w Poznaniu, (II piętro - sekretariat), do 9 lipca 2010 r. do godz. 15:00. Decyduje kolejność wpływu formularza do Organizatora - do wyczerpania miejsc.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Wiadomości przekazują również pracownicy Oddziału Koordynacji Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi: Izabela Leśniak (061) 878 5796, Izabela Latosi (061) 878 5783 i Krzysztof Dodot (061) 878 5734.

Na spotkanie zapraszamy również poznaniaków! Planowane są występy na scenie i pokazy na płycie placu Wolności oraz inne atrakcje.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy w przypadku braku zgody na realizację przedsięwzięcia na placu Wolności lub na skutek innych wydarzeń losowych.

Załączniki

sieci społecznościowe