Ostatni szkolny dzwonek

Jest taki dzień, bardzo ciepły i czerwcowy, kiedy to wszystkie dzieci wesoło maszerują ze szkoły. Żegnamy dzisiaj rok szkolny 2018/2019. Był to czas wytężonej pracy, rozwoju osobistego i spełniania marzeń, nawet tych najskrytszych. Nadszedł moment odpoczynku, ale i podziękowań, które składamy na Państwa ręce.

Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W imieniu pana Jacka Jaśkowiaka - Prezydenta Poznania, pana Mariusza Wiśniewskiego - Zastępcy Prezydenta Poznania, wszystkich pracowników Wydziału Oświaty, a w tym pana Przemysława Foligowskiego - Dyrektora Wydziału oraz pana Wiesława Banasia - Zastępcy Dyrektora Wydziału składamy serdeczne życzenia udanych, spokojnych, atrakcyjnych wakacji. Dobrego wypoczynku i wielu miłych chwil...

Szanowni Państwo,

kończy się dziś rok szkolny, rozpoczynają zaś kolorowe, mam nadzieję, atrakcyjne dla wszystkich, wakacje. Chcę szczególnie serdecznie podziękować za minione miesiące. Był to momentami czas bardzo trudny i wyczerpujący. Za to, że przeszliśmy razem przez ten okres bez kolizji, jestem Państwu bardzo wdzięczny.

Nadchodzą teraz miłe, wakacyjne chwile. Chciałbym, aby były to miesiące pełne ciekawych i rozwijających przeżyć, takich, które wspominać się będzie latami. Życzę słonecznego lata, pełnego relaksujących przeżyć, ciekawych wojaży i zawarcia wielu interesujących znajomości. Bardzo proszę przy tym wszystkich o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

Za udaną edukacyjną tegoroczną podróż gorąco dziękuję Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom Oświaty, Rodzicom i Uczniom. Wyrażam uznanie za całoroczne, godne podziwu starania, za oddanie i sumienność. Gratuluję też wszystkich sukcesów, jakie udało się osiągnąć w roku szkolnym 2018/19. Jestem przekonany, że we wrześniu wypoczęci, pełni sił i pozytywnej energii chętnie staniemy razem do nowych, ciekawych wyzwań.                                                                                

                                                                                                    Z wyrazami szacunku

                                                                                                         Jacek Jaśkowiak

Załączniki