Usługa sprawdź gdzie głosujesz

Czy mogę sprawdzić gdzie głosuję? Jak znaleźć lokal wyborczy i informacje o obwodzie oraz okręgu?

Postanowienie Komisarza Wyborczego I w Poznaniu zostało wydane. Sprawdź informacje tutaj.

Zaktualizowana mapa Poznania:

Lokale wyborcze na mapie cyfrowej - grafika artykułu
mapa cyfrowa

Sposób 1: korzystając z cyfrowego planu miasta odnajdujemy swój adres zamieszkania - nazwę ulicy i numer domu wpisujemy w pole "wyszukaj ulicę". Po kliknięciu zakładki "szukaj", na planie pojawi się wizytówka "naszego" adresu. Wśród informacji opisujących punkt adresowy znajduje się m.in. odnośnik z lokalizacją komisji właściwej dla danego adresu oraz numery obwodu i okręgu wyborczego. Odnośnik prowadzi też bezpośrednio do budynku lokalu wyborczego (zdjęcie) oraz informuje nas, czy lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Sposób 2: korzystając z cyfrowego planu miasta wybieramy w górnym menu mapę tematyczną wybory - na ekranie pojawią się wszystkie siedziby komisji wyborczych na terenie Poznania.

Sposób 3: wysyłając SMS ze swoim numerem PESEL pod numer 4320 (opłata za połączenie naliczana jest według cennika operatora nadawcy SMS) możesz uzyskać informację o miejscu głosowania.Więcej tutaj.

Sposób 4: kontaktując się z pracownikami Poznan*Kontakt pod numerem 61 646 33 44 można uzyskać informacje dotyczące lokalu wyborczego, takie jak adres czy dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

http://www.poznan.pl/mim/gdzieglosowac/

Zobacz także: usługa sprawdź czy możesz głosować

sieci społecznościowe