Mistrzostwa Miasta Poznania w zapasach

W minioną sobotę Sala KS Sobieski Poznań była areną Mistrzostw Miasta Poznania w zapasach, które były jednocześnie VII Memoriałem Bogdana Brody. W Turnieju wystartowało łącznie 148 zawodników z 12 klubów.

. - grafika artykułu

To już kolejny raz kiedy sala zapaśników z piątkowa pękała w szwach. Zawody z roku na rok przyciągają coraz większą ilość zawodniczek i zawodników. Turniej podzielony został na 3 segmenty: zapasy styl klasyczny zapasy kobiet i mini zapasy.

W klasyfikacji klubowej zwyciężył KS Sobieski Poznań przed Unią Swarzędz i klubem Zapasy Kiekrz. Złote medale dla KS Sobieski Poznań zdobyli Alan Niedzielski i Michał Anioł. Srebrne medale: Maja Wejchan oraz Jakub Anioł. Z brązowym medalem turniej ukończyli: Kamil Pieniak, Igor Skibicki i Miłosz Romanowski.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania.