Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, 14 edycja Biegu Firmowego, którego organizatorem jest Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy.

Zdjęcia podopiecznych fundacji
Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

"Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym." - zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy z całej Polski mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/210484366651834/

Fanpage:www.facebook.com/BiegFirmowy/
Instagram: instagram.com/biegfirmowy/

LinkedIn: linkedin.com/company/biegfirmowy/

Więcej o podopiecznych znajdziesz na: biegfirmowy.pl/o-biegu/podopieczni/