Głosowanie na Inicjatora Mieszkańców 2021 - otwarte jeszcze do niedzieli!

Trwa głosowanie Mieszkańców Poznania na Najlepszą Poznańską Inicjatywę Pozarządową w ramach konkursu Inicjatory 2021. Głosy można oddawać jeszcze tylko do niedzieli, 10 lipca 2022 r.

Głosowanie na Inicjatora Mieszkańców 2021 im. A. Białasa otwarte jeszcze do niedzieli! - grafika artykułu
Głosowanie na Inicjatora Mieszkańców 2021 im. A. Białasa otwarte jeszcze do niedzieli!

Ideą konkursu jest uhonorowanie najlepszych inicjatyw pozarządowych organizowanych na rzecz miasta i mieszkańców Poznania w 2021 roku, a także promowanie działań obywatelskich skierowanych do społeczności lokalnych.

W Poznaniu realizowanych jest wiele inicjatyw, których autorami są mieszkańcy oraz organizacje pozarządowe. Inicjatywy realizowane są na rzecz miasta i jego mieszkańców, w dziedzinach kultury, sztuki, nauki, środowiska, zdrowia, sportu i wielu innych.

Do konkursu zgłosiło się wiele inicjatyw realizowanych na rzecz Poznania i jego mieszkańców, nagrody w konkursie przyznane zostaną w pięciu kategoriach głównych:

  1. Inicjator Roku,
  2. Inicjator Wspierający,
  3. Inicjator Aktywizujący,
  4. Inicjator Nowatorski,
  5. Inicjator Mieszkańców.

O tym, kto zostanie Inicjatorem Mieszkańców i otrzyma 5000 zł., zdecydujecie Wy! Każdy może oddać jeden głos na jedną INICJATYWĘ zgłoszoną do konkursu. 

Od kilku edycji patronem nagrody mieszkańców jest śp. Andrzej Białas. Był społecznikiem i przewodniczącym Rady Osiedla Ławica. W latach 2015-2018 pełnił funkcję dyrektora Gabinetu Prezydenta Poznania. Następnie objął stanowisko Pełnomocnika Prezydenta Miasta Poznania ds. Społeczeństwa Obywatelskiego. Walczył z ciężką chorobą nowotworową. Odszedł we wrześniu 2019 roku, mając 62 lata.

Zwycięska INICJATYWA dołączy do podium pozostałych wyłonionych w konkursie! 

Głosy można oddawać do 10 lipca 2022 r.

Link do głosowania: https://www.poznan.pl/mim/ngo/glosowanie-inicjatywy-pozarzadowe/zaglosuj-na-najlepsza-poznanska-inicjatywe-pozarzadowa-inicjatory-2021,182838.html

Możliwość głosowania znajduje się u dołu strony. Numery inicjatyw na liście i ich kolejność jest dobrana losowo.

ZK

sieci społecznościowe