a

Koncert zespołu Lans Vegas

2015-02-21 ( sobota )
22:00
Alligator Poznań, Stary Rynek 86, Poznań

Kategoria: Muzyka

Założycielami grupy Lans Vegas są dwaj bracia - Krzysztof Nowak (śpiew) oraz Grzegorz Nowak (gitara basowa). Zespół powstał w styczniu 2009 i od samego początku działalności stawiał na oryginalność nawiązując do podstawowej potrzeby ludzkiej jaką jest rozrywka i dobra zabawa. Zespół to nie tylko dźwięki stanowiące największe przeboje nurtu funk/rock wykonywane w unikalnych aranżacjach - to także show, humor, szalone stroje, zwariowane peruki oraz kolorowe okulary.
Entuzjazm zespołu wraz z ogromną dawką humoru, spontaniczności oraz pozytywnego szaleństwa udzieli się każdemu bywalcowi koncertu. W pełni profesjonalne brzmienie, jak i umiejętności muzyków dostarczą mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Na scenie potrafią być w jednym momencie Dodą, aby za chwilę przeistoczyć się w Zbigniewa Wodeckiego w najbardziej romantycznym okresie swojego życia :D
Lans Vegas stanowi dla słuchaczy źródło doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Repertuar stanowi ponad 100 przebojów w spontanicznym wykonaniu między innymi takich artystów jak Madonna, Prince czy Bee Gees.
Wstęp: 10 zł do wykorzystania w barze

Załącznik