Grupa Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro

Leniwe Impro: 9. Komediowe wariacje na kolację

2018-04-18 ( środa )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Drugi wiosenny spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej "Leniwe IMPRO" ponownie otrze się o temat przebudzającego się Życia.

Artyści tak zapowiadają spotkanie: Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: komediodramat w "Dubbingu filmu", film akcji w "Dniu z życia", a może dreszczowiec w "Film noir"? Nie zabraknie gier muzycznych, więc już dziś przygotujcie sobie listę gatunków, w jakich chcielibyście nas obsadzić. W marcu królował blues, heavy metal, piosenka dziecięca i opera. Może czas na szanty, reggae i jazz?
Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin "Morus" Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr "BigBeat" Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem... Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni...)

Bilety: 20 zł

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/