plakat

Betlejem w Polsce - Betlejem w Poznaniu - koncert

09.01.2019
19:00

Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach z różnych epok, kultur i krain geograficznych.

Zaśpiewają niezwykli artyści: Bovska, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał. Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy.
Zagrają słynny Atom String Quartet, fenomenalne Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta - Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini - Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun - perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak - Żyd z Jerozolimy.

Ponad 2 godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji. Zgodnie z piękną tradycją, uczestnicy koncertu podzielą się opłatkiem i złożą sobie życzenia.

Dochód z trasy koncertowej Betlejem w Polsce jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Już dziś można też kupić dwupłytowy album "Jak w Betlejem" z zapisem live niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest "Betlejem w Polsce"

Bilety: 50, 60, 80 zł na www.betlejemwpolsce.pl, Bilety24.pl i w Caritas Poznań.

Zobacz www.facebook.com/events/194182344802225/