Plakat wydarzenia ze zdjęciem wokalistki

Marcelina akustycznie - koncert

2020-01-31 ( piątek )
20:00-22:00
Klub 2progi, al. Niepodległości 36, Poznań

Kategoria: Muzyka

Organizatorzy zapraszają na akustyczny koncert Marceliny, będący częścią wydarzeń związanych z otwarciem poziomu -1 nowego konceptu muzyczno-eventowego 2progi.
W piątek #przekroczprog koncertowo!

Marcelina jest autorką tekstów, kompozytorką i jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia.
Świetnie odnajduje się zarówno w balladach, jak i bardziej energicznych, gitarowych kompozycjach. Na swoim koncie ma 4 płyty, a ostatnia - "Koniec wakacji" - powstała przy współudziale Kuby Karasia z The Dumplings.

W 2012 roku otrzymała m.in. nominację do Fryderyków (w kategorii "Debiut roku"), a także nominację do Nagrody WARTO "Gazety Wyborczej". W tym samym roku pojawiła się na płycie June, obok takich artystów, jak m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak czy Urszula Dudziak. Występowała na największych festiwalach w Polsce (na Open'er Festival, a także Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera oraz na Głównej Scenie Przystanku Woodstock) i koncertowała na świecie (w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles, na Mauritiusie; odbyła dwutygodniową trasę po Japonii). Otrzymała nagrodę specjalną dla "Artysty w sieci" podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Singiel Marceliny "Karmelove", na którym gościnnie zaśpiewał Piotr Rogucki, osiągnął ponad 18 milionów odtworzeń w serwisie You Tube.

Bilety:

  • 30 zł przedsprzedaż,
  • 40 zł w dniu koncertu.

Zobacz www.facebook.com/events/473058193413084/