a

Poranek dla dzieci - Agi Baby

2015-02-28 ( sobota )
10:30
Multikino Malta, ul. Maltańska 1, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

dzieci w wieku 2-5 lat

W lutym w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą II cześć nowego projektu "Agi Bagi".

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie.

"Agi Bagi" opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy jej mieszkańcami, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem, pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej. "Agi Bagi" zostało wykreowane jako projekt skierowany do "młodszych przedszkolaków". To w zamyśle wesoły i ciepły film dla widowni w wieku 2-5 lat
z delikatnym, nienachalnym, edukacyjnym przesłaniem.

Projekt ten jest oceniany przez specjalistów z branży międzynarodowej, jako pierwszy tak unikatowy projekt, którego kolory i fabuła są perfekcyjnie opracowane dla tej grupy odbiorców.

AKTORZY użyczający głosów: Waldemar Barwiński, Jarosław Boberek, Ewelina Kordy, Agnieszka Kunikowska, Agnieszka Mrozińska.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino