plakat

Dzień Dziecka ze Świnką Peppą

01.06 – 03.06.2018

To będą trzy dni niezapomnianej zabawy i niezwykłych wrażeń. Poznańskie centrum handlowe zamieni się w baśniową krainę, którą odwiedzą Świnka Peppa i George - bohaterowie jednej z ulubionych dziecięcych bajek. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie i wspólnie spędzić czas.

Już od piątku na dzieci czekać będzie plac zabaw z dmuchańcami, balonowe zoo, strefa kreatywna z kolorowankami i łamigłówkami, a także animacje i wspólne zabawy. Dodatkowo najmłodsi będą mogli sprawdzić wiedzę oraz sprawność podczas konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

W niedzielę - podczas Wielkiego Finału - do Świnki Peppy i Georga dołączą wyjątkowi goście. Na placu animacyjnym młodzi magicy zaczarują rzeczywistość podczas warsztatów z Iluzjonistą, Klaun porwie ich w wir zabawy, a Madame Gazella nauczy dobrych manier w szkole i poza nią. A to wszystko w towarzystwie jedynego w swoim rodzaju zespołu muzycznego Peppa Band.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 czerwca (1 i 2 czerwca w godzinach 13:00-19:00, 3 czerwca 12:00-18:00) na I i II piętrze centrum handlowego Avenida Poznań.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.