Plakat wydarzenia ze zdjęciem kway w wysokich szklankach

18 i 19 stycznia 2020! To daty, które w swoim kalendarzu powinni zapisać wszyscy smakosze kawy i fani słodkości. Właśnie wtedy odbędzie się Festiwal Kawy i Czekolady w Poznaniu.
Na odwiedzających kawoszy będą czekać setki litrów kawy z różnych zakątków świata, prezentowane przez lokalne kawiarnie, jak i palarnie z Polski i z zagranicy! Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których znajdziecie różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki.
A jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy, nic straconego, zabierz go ze sobą! Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również będą dostępne podczas wydarzenia.
Jednak przepyszne napoje to nie jedyne rzeczy, które znajdziecie 18 i 19 stycznia w MTP. Organizatorzy mają też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawy czy herbaty - SŁODYCZE!
Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody, cukierki, lizaki... Wszystko, czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu. Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała, a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie!
Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Zobacz www.facebook.com/events/481416159164691/