Artyści Teatru Muzycznego na scenie.

Szukają Państwo oryginalnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, urodzin lub imienin? Z pomocą przychodzi Teatr Muzyczny w Poznaniu, który ogłasza akcję pt. "Muzyczne przesyłki". W okresie kiedy nie można odwiedzić teatru, pracownicy Teatru Muzycznego w Poznaniu postanowili odwrócić rolę i przyjść do Państwa z kwiatami, piosenką na żywo wykonaną w oryginalnym kostiumie z musicalu oraz gadżetami teatralnymi. Do wyboru przygotowali dwie propozycje:

- ŻYCZENIA ONLINE: życzenia w wersji filmowej, nagrane przez aktora w domowym zaciszu, w pięknym stroju i zakończone tradycyjnym "Sto lat". Zostaną one przesłane na wskazany przez zamawiającego adres mailowy. Cena: 99 zł.

- MUZYCZNA PRZESYŁKA: propozycja dla prawdziwych fanów Teatru Muzycznego w Poznaniu, czyli możliwość zamówienia życzeń złożonych osobiście przez jednego z artystów w kostiumie z jednego z musicali lub w przebraniu zwierzaka z przedstawienia dla dzieci (Madagaskar - musicalowa przygoda, Księga Dżungli lub Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży). Dodatkowo Artysta będzie miał ze sobą unikatowy gadżet z jednego ze spektakli znajdujących się obecnie w repertuarze oraz wręczając przesyłkę zaśpiewa "Sto lat". Cena pakietu: 299 zł.

Wszyscy zainteresowani akcją, chcący przy okazji pozwolić artystom na realizowanie swych pasji i na bycie dla Państwa, proszeni są o przesłanie maila na adres: prezenty@teatr-muzyczny.pl. W treści nasleży napisać, którym z pakietów są Państwo zainteresowani. Wszelkie pytania kierować do Biura Obsługi Widza pod nr telefonu: 511 433 616 lub 502 751 213.

Zobacz www.teatr-muzyczny.pl/