Poduszeczka na igły i worek na przybory do szycia.

Kreatywne warsztaty dla dzieci 1 stop

28.06 – 30.07.2021
09:00 16:00

Warsztaty dla dzieci, które mają duszę artysty i chciałyby pogłębić swoje umiejętności! Zajęcia manualne to rozwój wyobraźni, rozwijanie pasji związanej z szyciem i projektowaniem, samodzielnym wykonywaniem projektów, ale przede wszystkim nauka cierpliwości i szacunku dla pracy ręcznej.

Program:

Kurs zaczynamy od nitki i igły, poznajemy ściegi ręczne, uczymy się samodzielnego nawlekania nitki i wiązania supełków, tworzenia ozdób z włóczki. Następnie oswajamy się z maszyną, poznajemy jej budowę i działanie.
Będziemy tworzyć poduszki, breloczki, torby, wyjątkowe plecako - worki, prostą odzież jak t-shirt lub tunikę czy spódniczkę na gumce. Nauczymy również jak odmienić własne rzeczy przez przyozdobienie aplikacjami i malowaniem farbami materiałów.

Jeden dzień rezerwujemy zapoznanie się z technikami rysunku. Zaczniemy od nauki jak rozrysować rękę, poznają proporcje ciała, nauczą się rysować sylwetkę i ubiór oraz poznają jak najefektowniej nanieść kolory.
Kurs dla dzieci w Formie to 5 kreatywnych dni, które pomogą rozbudzić wyobraźnię młodych artystów. Jest to czas w którym dzieci poprzez zabawę i naukę poznają wiele technik związanych z szyciem które pozwolą im potem samodzielnie tworzyć i kreować swoje nowe rzeczy i poczuć jak miło jest stworzyć i mieć coś oryginalnego jak i móc inne osoby obdarowywać samodzielnie wykonanymi prezentami.

Organizator zapewnia:

  • tkaniny
  • wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
  • odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
  • małe kameralne grupy

Prowadząca: Agnieszka Bogaczyńska

28.06-2.07.2021 oraz 19-23.07.2021 - turnusy dla początkujących i średniozaawansowanych,
5-9.07.2021 (lista rezerwowa) oraz 26-30.07.2021 - turnusy dla zaawansowanych

Czas trwania: 5 spotkań/ 40 h lekcji

Wiek: 8-15 LAT
Cena: 850 zł

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 400 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla stałych kursantek i kursantów rabaty!

Zobacz www.forma-szkola.pl/