fot. Matysiak

Spektakl Minus 2 Polskiego Teatru Tańca

2015-10-27 ( wtorek )
20:00-21:00
CK Zamek, Sala Wielka, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

"Minus 2" to spektakularny spektakl Polskiego Teatru Tańca autorstwa legendarnego izraelskiego choreografa Ohada Naharina. Przedstawienie od lat cieszy się ogromną popularnością widzów w Polsce i na całym świecie. Opis spektaklu: "Minus 2"

Choreografia: Ohad Naharin Asystent choreografa: Yoshifumi Inao Kostiumy: Rakefet Levy Reżyseria światła: Avi Yona Bueno " Minus 2" to spektakl zrealizowany w Polskim Teatrze Tańce przez legendarnego choreografa Ohada Naharina, dyrektora artystycznego Batsheva Dance Company.

PTT jest jedynym polskim zespołem, który może się poszczycić współpracą z tym wybitnym artystą. Jak deklaruje Ohad Naharin: "Minus 2" to forma rekonstrukcji. Lubię przerabiać, zmieniać istniejące fragmenty, stwarzać możliwość spojrzenia na nie z innej perspektywy. To zawsze uczy mnie czegoś nowego o mojej pracy i buduje nową kompozycję. Użyłem scen z różnych prac. To tak jakbym opowiadał tylko początek, środek lub koniec wielu historii, ale kiedy złożyłem je w całość, rezultat okazał się równie spójny, jak oryginał. Może nawet bardziej".

Bilety na wydarzenie do nabycia w impresariacie PTT, na stronie  oraz w kasie CK Zamek.

Cena biletów: 15/30 zł

Bilety dostępne w:

Zobacz www.ptt-poznan.pl/spektakle/aktualne/minus-2-2010-/