a

Warsztaty Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci i Rodziców

2015-09-12 ( sobota )
11:00
Słodownia +2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 7

Eko-lekcje dla rodziców z dziećmi to połączenie świadomości ekologicznej z tańcem. Fizyka od dawna dowodzi, że jesteśmy w głębokim połączeniu z wszystkim, co istnieje. Wykorzystamy proste techniki, by poszukać życia w nas. Jako metody użyjemy między innymi podręcznego, arcy-ekologicznego narzędzia, jakim jest nasz oddech. Tym razem wykorzystamy go świadomie do połączenia z życiem w sobie.
Jedną z inspiracji do prostych, zabawowych choreografii podczas Eko-lekcji są różne gatunki zwierząt. Ich ruch i zachowania. Świat natury i wielość form, w tym także zjawiska pogodowe i elementy przyrody. Zajęcia uwrażliwią i zaskoczą zarówno małych, jak i dużych. Będziemy bawić się i rozwijać, uświadamiając sobie, że nasze ciało jest najbardziej ekologiczną formą czerpania radości z życia i pozostawania z tym życiem w kontakcie. Bez tego nigdy nie jesteśmy, tam gdzie jesteśmy.

Magdalena Woskowicz swoje dzieciństwo spędziła z dala od miasta, wchodząc na drzewa, budując szałasy i podskubując jeżyny. Po studiach kulturoznawczych (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i wieloletnich doświadczeniach w tańcu, założyła mobilną szkołę tańca Dance4Balance w Poznaniu, która poprzez taniec daje dzieciom wyzwania, emocje i przygodę. Interesuje się rozwojem i motywacją. Jest copywriterką, wciąż pisze. Ujarzmia umysł poprzez systematyczną medytację. Uwielbia ruch, naturę i zwierzęta.
Ma za sobą pracę w wielu szkołach tańca w Poznaniu. Obecnie pracuje z przedszkolakami, realizuje warsztaty dla dzieci w ośrodkach kultury. Stworzyła własny program pracy z najmłodszymi i nadal go rozwija, bazując na prostych choreografiach tańca nowoczesnego, współczesnego, improwizacji i animacji. Zaprasza przedszkola do współpracy poprzez program "Dance4Balance - wspólny ruch", który łączy idee collaborative consumption i nauki dzieci zdrowych nawyków życia w ruchu. Tańczy w grupie "Fleks Step" Ewy Sobiak z Polskiego Teatru Tańca.

Magdalena Woskowicz poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 7.
Warsztaty odbywać się będą na drugim piętrze Słodowni w poznańskim Starym Browarze.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę.
Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail

Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

Bilety dostępne w: