plakat

Spektakl Teatru Cieni Teulis - Krzyk duszy

2015-11-22 ( niedziela )
19:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Inne

Teatr Cieni "TEULIS" jest teatrem cieni znanym na całym świecie oraz wysoko cenionym w wielu krajach Europy i na innych kontynentach. Przedstawienie teatru TEULIS to oryginalne połączenie najwyższej klasy akrobatyki, teatru, iluzji optycznych, wspaniałej muzyki i niezapomnianych projekcji wideo.
Sztuka teatru liczy sobie kilka tysięcy lat, jednak w ostatnich dziesięcioleciach ten gatunek sztuki przeżywa prawdziwe odrodzenie i niebywałe zmiany.
Idea Teatru Cieni jest zadziwiająca w swej prostocie. Teatr ten opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzeźroczysty ekran, a widzowie będą mogli śledzić wspaniałą animację: jedna za drugą wyłaniają się ciemne figury, przeistaczają się, zmieniają rozmiar.
Teatr Cieni Teulis dowodzi, iż przy pomocy cieni ludzkiego ciała można ożywić każdą fantazję. Widzowie zanurzą się w zapierające duch w piersiach przedstawienie i czarującą choreografię, które bez trudu zdobędą ich serca...
W ciągu ostatnich 4 lat Teatr Cieni Teulis był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach i na Słowacji.
Występował w Finlandii, Szwecji i Czechach.
W Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco.
Oprócz 140 niesamowitych przedstawień 2014 rok wyróżnia się w historii teatru występem w ramach włoskiego talent show z kompozycją "Krzyk duszy".
Światowy odzew na to wydarzenie stał się impulsem do stworzenia całego przedstawienia o tej nazwie, które z sukcesem jest przyjmowane przez widzów nie tylko w ojczyźnie artystów, ale także za granicą.

Bilety w cenach 79, 119, 129 i 149 zł w zależności od miejsca.

Bilety dostępne w: