plakat

Kolejna edycja BABIEGO TARGU®, czyli akcji wietrzenia szaf, podczas której uczestniczki mogą wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. To bardzo popularna impreza, która za każdym razem przyciąga setki uczestniczek. Impreza ponownie odbędzie się w Hali nr 1 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a towarzyszyć jej będą warsztaty dla dzieci przygotowane przez IDEOWNIĘ. Po raz kolejny na imprezie wydzielona zostanie strefa Mami Babi Targ, gdzie wymieniać się będzie można ciuszkami i akcesoriami dziecięcymi i ciążowymi.
BABI TARG® to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG® jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce - organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach. Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować przyniesione ubrania. BABI TARG® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Jeden Wystawiający może wykupić jeden bilet dla Pomocnika/-czki.

Bilety w cenach:

  • 35 zł - bilet wystawcy
  • 5 zł - bilet pomocnika

_
oprac.LT

Zobacz babilad.pl