a

Spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką

2017-12-05 ( wtorek )
18:00
Sala wydarzeń, empik Megastore Poznań, ul. Franciszka Ratajczaka 44, Poznań

ANDRZEJ MALESZKA

Andrzej Maleszka po raz kolejny zabiera czytelników w fantastyczną i pełną przygód podróż. W swojej najnowszej książce "Magiczne drzewo. Tom 9. Berło" (Znak) Kuki, Gabi, Blubek i mówiący pies wyruszają, by zmierzyć się z pożerającym prąd robotem. Niestety robot potrafi zmienić się w chłopca, co znacznie utrudnia zadanie młodym bohaterom. Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy.

Wstęp wolny.

_

Kolejne spotkania w empik Megastore Poznań:

  • JOE WINDY, 6 grudnia, godz. 18:00

Magia jest na wyciagnięcie ręki! Daj się̨ wciągnąć opowieści o mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, które są w każdym z nas. Chorujący na astmę̨ Patryk każdego dnia bawi się w Central Parku. Za sprawą sprytnego gnoma Ogryzalda trafia przez tajemniczy portal do Krainy Koe, odbicia nowojorskiego parku w równoległym wymiarze. Zgodnie z przepowiednią magicznemu światu grozi poważne niebezpieczeństwo. "Central Park. Kraina Koe" (wyd. Rebis) to pierwsza z prezentowanych w serii " Strażnicy Globusa" książek o baśniowych miejscach ukrytych na całym świecie.

  • KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA, 7 grudnia, godz. 18:00

"#Sława" (Prószyński Media) to fascynująca wyprawa szlakiem historii ludzkich biografii, w której motywem przewodnim jest sława i jej oddziaływanie na nasze życie. Autorka, ze znaną sobie swobodą i erudycją, opowiada o ludziach, których znamy z pierwszych stron gazet i mediów. Dzięki tej książce będziemy mogli zaspokoić towarzyszącą nam ciekawość, do której niekiedy nie chcemy się przyznać, bo przecież każdy z nas lubi podpatrywać innych.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner